Logo OKSV

Junioren - OKSV

Wedstrijden 2019/2020

Alle komende wedstrijden

DatumTijdTypeWedstrijdUitslag 
31 aug 2019 10:30 Beker Herpinia/OKSV JO11-1 - Nooit Gedacht JO11-1        
31 aug 2019 12:00 Beker Estria/GVV'57/SCV'58 JO10-3 - Herpinia/OKSV JO10-1        
31 aug 2019 12:15 Beker SJO VESTA'19 JO13-1 - Herpinia/OKSV JO13-1        
31 aug 2019 12:15 Beker Berghem Sport JO13-4 - Herpinia/OKSV JO13-2        
31 aug 2019 12:30 Beker Herpinia/OKSV JO15-1 - SJO/VITA JO15-1        
31 aug 2019 15:15 Beker OSS'20 JO19-4 - Herpinia/OKSV JO19-1        
7 sep 2019 10:00 Beker Herpinia/OKSV JO10-1 - SJO VESTA'19 JO10-2        
7 sep 2019 10:15 Beker Berghem Sport JO11-3 - Herpinia/OKSV JO11-1        
7 sep 2019 11:00 Beker Herpinia/OKSV JO13-2 - DAW Schaijk JO13-3        
7 sep 2019 12:30 Beker Herpinia/OKSV JO13-1 - SJO/VITA JO13-1        
7 sep 2019 14:00 Beker Achilles Reek JO15-1 - Herpinia/OKSV JO15-1        
7 sep 2019 14:30 Beker Herpinia/OKSV JO17-1 - SJO VESTA'19 JO17-2        
7 sep 2019 14:30 Beker Herpinia/OKSV JO19-1 - Berghem Sport JO19-2        
9 sep 2019 19:30 Beker DAW Schaijk JO17-2 - Herpinia/OKSV JO17-1        
14 sep 2019 10:00 Beker Herpinia/OKSV JO10-1 - Berghem Sport JO10-3        
14 sep 2019 10:30 Beker Herpinia/OKSV JO11-1 - OSS'20 JO11-2        
14 sep 2019 11:00 Beker Herpinia/OKSV JO13-2 - OSS'20 JO13-5        
14 sep 2019 11:30 Beker DAW Schaijk JO13-2G - Herpinia/OKSV JO13-1        
14 sep 2019 12:30 Beker Herpinia/OKSV JO15-1 - DAW Schaijk JO15-2        
14 sep 2019 14:30 Beker Herpinia/OKSV JO19-1 - DAW Schaijk JO19-3        
16 sep 2019 19:30 Beker Achilles Reek JO17-1 - Herpinia/OKSV JO17-1        
21 sep 2019 10:00 Najaar Herpinia/OKSV JO10-1 - Berghem Sport JO10-3        
21 sep 2019 10:30 Najaar Herpinia/OKSV JO11-1 - FC Uden JO11-1        
21 sep 2019 11:00 Najaar Herpinia/OKSV JO13-2 - HVCH JO13-3        
21 sep 2019 11:30 Najaar DAW Schaijk JO13-2G - Herpinia/OKSV JO13-1        
21 sep 2019 12:30 Najaar Herpinia/OKSV JO15-1 - Nooit Gedacht JO15-2        
21 sep 2019 14:30 Najaar Herpinia/OKSV JO17-1 - OSS'20 JO17-4        
21 sep 2019 14:30 Najaar Herpinia/OKSV JO19-1 - HVCH JO19-3        
28 sep 2019 10:00 Najaar HVCH JO10-2 - Herpinia/OKSV JO10-1        
28 sep 2019 10:30 Najaar UDI'19/CSU JO11-3 - Herpinia/OKSV JO11-1        
28 sep 2019 12:00 Najaar MOSA'14 JO13-1 - Herpinia/OKSV JO13-2        
28 sep 2019 12:00 Najaar SJO/VITA JO15-1 - Herpinia/OKSV JO15-1        
28 sep 2019 12:30 Najaar Herpinia/OKSV JO13-1 - SJO VESTA'19 JO13-1        
28 sep 2019 14:45 Najaar DAW Schaijk JO19-3 - Herpinia/OKSV JO19-1        
28 sep 2019 15:00 Najaar Nulandia JO17-2 - Herpinia/OKSV JO17-1        
5 okt 2019 9:00 Najaar Estria/GVV'57/SCV'58 JO11-2 - Herpinia/OKSV JO11-1        
5 okt 2019 10:00 Najaar Herpinia/OKSV JO10-1 - Estria/GVV'57/SCV'58 JO10-3        
5 okt 2019 11:00 Najaar Herpinia/OKSV JO13-2 - VCO JO13-1G        
5 okt 2019 12:30 Najaar Herpinia/OKSV JO15-1 - MOSA'14 JO15-1        
5 okt 2019 13:00 Najaar EVVC JO13-1 - Herpinia/OKSV JO13-1        
5 okt 2019 14:30 Najaar Herpinia/OKSV JO17-1 - DAW Schaijk JO17-3        
5 okt 2019 14:30 Najaar Herpinia/OKSV JO19-1 - Margriet JO19-3        
12 okt 2019 10:00 Najaar NLC'03 JO10-2 - Herpinia/OKSV JO10-1        
12 okt 2019 10:15 Najaar UDI'19/CSU JO13-6 - Herpinia/OKSV JO13-2        
12 okt 2019 10:30 Najaar Herpinia/OKSV JO11-1 - Odiliapeel/Braks Groep JO11-1        
12 okt 2019 12:30 Najaar Herpinia/OKSV JO13-1 - Nulandia JO13-2        
12 okt 2019 12:30 Najaar FC de Rakt JO15-2 - Herpinia/OKSV JO15-1        
12 okt 2019 13:15 Najaar OSS'20 JO17-5 - Herpinia/OKSV JO17-1        
12 okt 2019 14:45 Najaar DAW Schaijk JO19-2 - Herpinia/OKSV JO19-1        
26 okt 2019 10:00 Najaar Herpinia/OKSV JO10-1 - SJO VESTA'19 JO10-2        
26 okt 2019 10:00 Najaar Margriet JO11-3 - Herpinia/OKSV JO11-1        
26 okt 2019 11:00 Najaar Herpinia/OKSV JO13-2 - Margriet JO13-5        
26 okt 2019 12:30 Najaar Herpinia/OKSV JO15-1 - UDI'19/CSU JO15-5        
26 okt 2019 14:00 Najaar Berghem Sport JO13-3 - Herpinia/OKSV JO13-1        
26 okt 2019 14:30 Najaar Herpinia/OKSV JO17-1 - Nooit Gedacht JO17-2        
26 okt 2019 14:30 Najaar Herpinia/OKSV JO19-1 - SJO/VITA JO19-2        
2 nov 2019 10:30 Najaar Herpinia/OKSV JO11-1 - Prinses Irene JO11-1        
2 nov 2019 10:45 Najaar SJO VESTA'19 JO10-1 - Herpinia/OKSV JO10-1        
2 nov 2019 11:00 Najaar Festilent JO13-2 - Herpinia/OKSV JO13-2        
2 nov 2019 12:30 Najaar Herpinia/OKSV JO13-1 - Prinses Irene JO13-2G        
2 nov 2019 14:00 Najaar Achilles Reek JO15-1 - Herpinia/OKSV JO15-1        
2 nov 2019 14:30 Najaar SJO/VITA JO17-1 - Herpinia/OKSV JO17-1        
2 nov 2019 16:00 Najaar Berghem Sport JO19-2 - Herpinia/OKSV JO19-1        
9 nov 2019 10:00 Najaar NLC'03 JO10-1 - Herpinia/OKSV JO10-1        
9 nov 2019 10:15 Najaar Berghem Sport JO11-3 - Herpinia/OKSV JO11-1        
9 nov 2019 11:30 Najaar FC Uden JO13-2 - Herpinia/OKSV JO13-2        
9 nov 2019 14:00 Najaar Estria/GVV'57/SCV'58 JO15-2 - Herpinia/OKSV JO15-1        
9 nov 2019 15:00 Najaar Margriet JO17-4 - Herpinia/OKSV JO17-1        
9 nov 2019 15:15 Najaar OSS'20 JO19-3 - Herpinia/OKSV JO19-1        
16 nov 2019 10:00 Najaar Herpinia/OKSV JO10-1 - Festilent JO10-3G        
16 nov 2019 10:30 Najaar Herpinia/OKSV JO11-1 - Nooit Gedacht JO11-1        
16 nov 2019 11:00 Najaar Herpinia/OKSV JO13-2 - OSS'20 JO13-5        
16 nov 2019 11:30 Najaar WHV JO13-1 - Herpinia/OKSV JO13-1        
16 nov 2019 12:30 Najaar Herpinia/OKSV JO15-1 - DAW Schaijk JO15-2        
16 nov 2019 14:30 Najaar Herpinia/OKSV JO17-1 - Berghem Sport JO17-4        
16 nov 2019 14:30 Najaar Herpinia/OKSV JO19-1 - Nooit Gedacht JO19-2        
23 nov 2019 10:00 Najaar WHV JO10-1G - Herpinia/OKSV JO10-1        
23 nov 2019 11:00 Najaar Festilent JO11-1G - Herpinia/OKSV JO11-1        
23 nov 2019 11:00 Najaar Herpinia/OKSV JO13-2 - SJO/VITA JO13-1        
23 nov 2019 12:30 Najaar Herpinia/OKSV JO13-1 - Margriet JO13-3        
23 nov 2019 13:00 Najaar Prinses Irene JO15-2 - Herpinia/OKSV JO15-1        
23 nov 2019 14:30 Najaar Herpinia/OKSV JO19-1 - MOSA'14 JO19-1        
23 nov 2019 15:00 Najaar Estria/GVV'57/SCV'58 JO17-3 - Herpinia/OKSV JO17-1        
30 nov 2019 8:30 Najaar OSS'20 JO11-2 - Herpinia/OKSV JO11-1        
30 nov 2019 10:00 Najaar Herpinia/OKSV JO10-1 - MOSA'14 JO10-1        
30 nov 2019 10:00 Najaar OSS'20 JO13-4 - Herpinia/OKSV JO13-1        
30 nov 2019 10:30 Najaar TOP JO13-2 - Herpinia/OKSV JO13-2        
30 nov 2019 12:30 Najaar Herpinia/OKSV JO15-1 - Margriet JO15-2        
30 nov 2019 13:00 Najaar Cito JO19-1 - Herpinia/OKSV JO19-1        
30 nov 2019 14:30 Najaar Herpinia/OKSV JO17-1 - Margriet JO17-5        
7 dec 2019 10:00 Najaar Herpinia/OKSV JO10-1 - Margriet JO10-2        
7 dec 2019 10:30 Najaar Herpinia/OKSV JO11-1 - Constantia/Menos JO11-1        
7 dec 2019 11:00 Najaar Herpinia/OKSV JO13-2 - NLC'03 JO13-2        
7 dec 2019 11:30 Najaar OSS'20 JO15-3 - Herpinia/OKSV JO15-1        
7 dec 2019 12:30 Najaar Herpinia/OKSV JO13-1 - Nooit Gedacht JO13-2        
7 dec 2019 14:30 Najaar Herpinia/OKSV JO17-1 - Maaskantse Boys JO17-1        
7 dec 2019 14:30 Najaar Herpinia/OKSV JO19-1 - NLC'03 JO19-1        

Laatst bijgewerkt: 21 augustus 2019 - 5:04:36

[ Wedstrijden per type wedstrijd ]

[ Deze week ] - [ Volgende week ] - [ Aankomende periode ]

© Copyright 2001-2019 - Privacyverklaring - Gemaakt door: Chris Kamps