Logo OKSV

OKSV C1

Wedstrijden 2019/2020

Competitie (Najaar)

DatumTijdWedstrijdUitslag 
21 sep 2019 10:00 Herpinia/OKSV JO10-1 - Berghem Sport JO10-3        
21 sep 2019 10:15 Berghem Sport JO11-1 - Herpinia/OKSV JO11-1        
21 sep 2019 11:00 Herpinia/OKSV JO13-2 - HVCH JO13-3        
21 sep 2019 11:30 DAW Schaijk JO13-2G - Herpinia/OKSV JO13-1        
21 sep 2019 12:30 Herpinia/OKSV JO15-1 - Nooit Gedacht JO15-2        
21 sep 2019 14:30 Herpinia/OKSV JO17-1 - OSS'20 JO17-4        
21 sep 2019 14:30 Herpinia/OKSV JO19-1 - HVCH JO19-3        
28 sep 2019 10:00 HVCH JO10-2 - Herpinia/OKSV JO10-1        
28 sep 2019 10:30 Herpinia/OKSV JO11-1 - SCMH JO11-1        
28 sep 2019 12:00 MOSA'14 JO13-1 - Herpinia/OKSV JO13-2        
28 sep 2019 12:00 SJO/VITA JO15-1G - Herpinia/OKSV JO15-1        
28 sep 2019 12:30 Herpinia/OKSV JO13-1 - VESTA'19 JO13-1        
28 sep 2019 14:45 DAW Schaijk JO19-3 - Herpinia/OKSV JO19-1        
28 sep 2019 15:00 Nulandia JO17-2 - Herpinia/OKSV JO17-1        
5 okt 2019 8:45 Avesteyn JO11-1 - Herpinia/OKSV JO11-1        
5 okt 2019 10:00 Herpinia/OKSV JO10-1 - Estria/GVV'57/SCV'58 JO10-3        
5 okt 2019 11:00 Herpinia/OKSV JO13-2 - VCO JO13-1G        
5 okt 2019 12:30 Herpinia/OKSV JO15-1 - MOSA'14 JO15-1        
5 okt 2019 13:00 EVVC JO13-1 - Herpinia/OKSV JO13-1        
5 okt 2019 14:30 Herpinia/OKSV JO17-1 - DAW Schaijk JO17-3        
5 okt 2019 14:30 Herpinia/OKSV JO19-1 - Margriet JO19-3        
12 okt 2019 10:00 NLC'03 JO10-2 - Herpinia/OKSV JO10-1        
12 okt 2019 10:15 UDI'19/CSU JO13-6 - Herpinia/OKSV JO13-2        
12 okt 2019 10:30 Herpinia/OKSV JO11-1 - HVCH JO11-2        
12 okt 2019 12:30 Herpinia/OKSV JO13-1 - Nulandia JO13-2        
12 okt 2019 12:30 FC de Rakt JO15-2 - Herpinia/OKSV JO15-1        
12 okt 2019 13:15 OSS'20 JO17-5 - Herpinia/OKSV JO17-1        
12 okt 2019 14:45 DAW Schaijk JO19-2 - Herpinia/OKSV JO19-1        
26 okt 2019 10:00 Herpinia/OKSV JO10-1 - VESTA'19 JO10-2        
26 okt 2019 10:30 Herpinia/OKSV JO11-1 - FC de Rakt JO11-1G        
26 okt 2019 11:00 Herpinia/OKSV JO13-2 - Margriet JO13-5        
26 okt 2019 12:30 Herpinia/OKSV JO15-1 - UDI'19/CSU JO15-5        
26 okt 2019 14:00 Berghem Sport JO13-3 - Herpinia/OKSV JO13-1        
26 okt 2019 14:30 Herpinia/OKSV JO17-1 - Nooit Gedacht JO17-2        
26 okt 2019 14:30 Herpinia/OKSV JO19-1 - SJO/VITA JO19-2        
2 nov 2019 10:45 VESTA'19 JO10-1 - Herpinia/OKSV JO10-1        
2 nov 2019 11:00 Nulandia JO11-1 - Herpinia/OKSV JO11-1        
2 nov 2019 11:00 Festilent JO13-2 - Herpinia/OKSV JO13-2        
2 nov 2019 12:30 Herpinia/OKSV JO13-1 - Prinses Irene JO13-2G        
2 nov 2019 13:45 SJO/VITA JO17-1 - Herpinia/OKSV JO17-1        
2 nov 2019 14:00 Achilles Reek JO15-1 - Herpinia/OKSV JO15-1        
2 nov 2019 16:00 Berghem Sport JO19-2 - Herpinia/OKSV JO19-1        
9 nov 2019 10:00 NLC'03 JO10-1 - Herpinia/OKSV JO10-1        
9 nov 2019 10:30 Herpinia/OKSV JO11-1 - Berghem Sport JO11-2        
9 nov 2019 11:30 FC Uden JO13-2 - Herpinia/OKSV JO13-2        
9 nov 2019 14:00 Estria/GVV'57/SCV'58 JO15-2 - Herpinia/OKSV JO15-1        
9 nov 2019 15:00 Margriet JO17-4 - Herpinia/OKSV JO17-1        
9 nov 2019 15:15 OSS'20 JO19-3 - Herpinia/OKSV JO19-1        
16 nov 2019 10:00 Herpinia/OKSV JO10-1 - Festilent JO10-3G        
16 nov 2019 10:15 DAW Schaijk JO11-1 - Herpinia/OKSV JO11-1        
16 nov 2019 11:00 Herpinia/OKSV JO13-2 - OSS'20 JO13-5        
16 nov 2019 11:30 WHV JO13-1 - Herpinia/OKSV JO13-1        
16 nov 2019 12:30 Herpinia/OKSV JO15-1 - DAW Schaijk JO15-2        
16 nov 2019 14:30 Herpinia/OKSV JO17-1 - Berghem Sport JO17-4        
16 nov 2019 14:30 Herpinia/OKSV JO19-1 - Nooit Gedacht JO19-2        
23 nov 2019 9:00 Heeswijk JO11-1 - Herpinia/OKSV JO11-1        
23 nov 2019 10:00 WHV JO10-1G - Herpinia/OKSV JO10-1        
23 nov 2019 11:00 Herpinia/OKSV JO13-2 - SJO/VITA JO13-1G        
23 nov 2019 12:30 Herpinia/OKSV JO13-1 - Margriet JO13-3        
23 nov 2019 13:00 Prinses Irene JO15-2 - Herpinia/OKSV JO15-1        
23 nov 2019 14:30 Herpinia/OKSV JO19-1 - MOSA'14 JO19-1        
23 nov 2019 15:00 Estria/GVV'57/SCV'58 JO17-3 - Herpinia/OKSV JO17-1        
30 nov 2019 10:00 Herpinia/OKSV JO10-1 - MOSA'14 JO10-1        
30 nov 2019 10:00 OSS'20 JO13-4 - Herpinia/OKSV JO13-1        
30 nov 2019 10:30 Herpinia/OKSV JO11-1 - Margriet JO11-2        
30 nov 2019 10:30 TOP JO13-2 - Herpinia/OKSV JO13-2        
30 nov 2019 12:30 Herpinia/OKSV JO15-1 - Margriet JO15-2        
30 nov 2019 13:00 Cito JO19-1 - Herpinia/OKSV JO19-1        
30 nov 2019 14:30 Herpinia/OKSV JO17-1 - Margriet JO17-5        
7 dec 2019 9:00 Blauw Geel'38/JUMBO JO11-3 - Herpinia/OKSV JO11-1        
7 dec 2019 10:00 Herpinia/OKSV JO10-1 - Margriet JO10-2        
7 dec 2019 11:00 Herpinia/OKSV JO13-2 - NLC'03 JO13-2        
7 dec 2019 11:30 OSS'20 JO15-3 - Herpinia/OKSV JO15-1        
7 dec 2019 12:30 Herpinia/OKSV JO13-1 - Nooit Gedacht JO13-2        
7 dec 2019 14:30 Herpinia/OKSV JO17-1 - Maaskantse Boys JO17-1        
7 dec 2019 14:30 Herpinia/OKSV JO19-1 - NLC'03 JO19-1        

KNVB-Beker

DatumTijdWedstrijdUitslag 
31 aug 2019 10:30 Herpinia/OKSV JO11-1 - Nooit Gedacht JO11-1        
31 aug 2019 12:00 Estria/GVV'57/SCV'58 JO10-3 - Herpinia/OKSV JO10-1        
31 aug 2019 12:15 VESTA'19 JO13-1 - Herpinia/OKSV JO13-1        
31 aug 2019 12:15 Berghem Sport JO13-4 - Herpinia/OKSV JO13-2        
31 aug 2019 12:30 Herpinia/OKSV JO15-1 - SJO/VITA JO15-1G        
31 aug 2019 15:15 OSS'20 JO19-4 - Herpinia/OKSV JO19-1        
1 sep 2019 11:00 OKSV 2 - Ulysses 2        
1 sep 2019 12:30 SIOL 2 - OKSV 3        
1 sep 2019 14:30 OKSV 1 - HBV 1        
5 sep 2019 18:45 Estria 4 - OKSV 3        
5 sep 2019 20:00 VESTA'19 1 - OKSV 1        
7 sep 2019 10:00 Herpinia/OKSV JO10-1 - VESTA'19 JO10-2        
7 sep 2019 10:15 Berghem Sport JO11-3 - Herpinia/OKSV JO11-1        
7 sep 2019 11:00 Herpinia/OKSV JO13-2 - DAW Schaijk JO13-3        
7 sep 2019 12:30 Herpinia/OKSV JO13-1 - SJO/VITA JO13-1G        
7 sep 2019 14:00 Achilles Reek JO15-1 - Herpinia/OKSV JO15-1        
7 sep 2019 14:30 Herpinia/OKSV JO17-1 - VESTA'19 JO17-2        
7 sep 2019 14:30 Herpinia/OKSV JO19-1 - Berghem Sport JO19-2        
8 sep 2019 11:00 DAW Schaijk 9 - OKSV 2        
8 sep 2019 11:00 OKSV 3 - Estria 4 verzet
8 sep 2019 14:30 VESTA'19 1 - OKSV 1 verzet
9 sep 2019 19:30 DAW Schaijk JO17-2 - Herpinia/OKSV JO17-1        
14 sep 2019 10:00 Herpinia/OKSV JO10-1 - Berghem Sport JO10-3        
14 sep 2019 10:30 Herpinia/OKSV JO11-1 - OSS'20 JO11-2        
14 sep 2019 11:00 Herpinia/OKSV JO13-2 - OSS'20 JO13-5        
14 sep 2019 11:30 DAW Schaijk JO13-2G - Herpinia/OKSV JO13-1        
14 sep 2019 12:30 Herpinia/OKSV JO15-1 - DAW Schaijk JO15-2        
14 sep 2019 14:30 Herpinia/OKSV JO19-1 - DAW Schaijk JO19-3        
15 sep 2019 10:00 VESTA'19 6 - OKSV 2        
15 sep 2019 11:00 OKSV 3 - Gassel 4        
15 sep 2019 14:30 OKSV 1 - Gassel 1        
16 sep 2019 19:30 Achilles Reek JO17-1 - Herpinia/OKSV JO17-1        

Oefenwedstrijd

DatumTijdWedstrijdUitslag 
27 aug 2019 20:00 SCV'58 1 - OKSV 1        

Laatst bijgewerkt: 26 augustus 2019 - 12:01:43

[ Wedstrijden gesorteerd op datum ]

[ Deze week ] - [ Volgende week ] - [ Aankomende periode ]

© Copyright 2001-2019 - Privacyverklaring - Gemaakt door: Chris Kamps