Logo OKSV

OKSV B1

Wedstrijden 2019/2020

Competitie (Voorjaar)

DatumTijdWedstrijdUitslag 
1 feb 2020 10:00 Mariahout JO10-1 - Herpinia/OKSV JO10-1        
1 feb 2020 11:00 Herpinia/OKSV JO13-2 - Vitesse'08 JO13-2        
1 feb 2020 13:00 Constantia/Menos JO15-1 - Herpinia/OKSV JO15-1        
1 feb 2020 14:30 Herpinia/OKSV JO17-1 - Maaskantse Boys JO17-1        
1 feb 2020 14:30 Herpinia/OKSV JO19-1 - Avesteyn JO19-2        
8 feb 2020 10:00 Herpinia/OKSV JO10-1 - Avesteyn JO10-1G        
8 feb 2020 10:30 Herpinia/OKSV JO11-1 - Vitesse'08 JO11-1        
8 feb 2020 11:30 Handel JO13-1G - Herpinia/OKSV JO13-2        
8 feb 2020 12:30 Herpinia/OKSV JO13-1 - Berghem Sport JO13-3        
8 feb 2020 12:30 Herpinia/OKSV JO15-1 - SES JO15-1        
8 feb 2020 14:45 Festilent JO17-2 - Herpinia/OKSV JO17-1        
8 feb 2020 15:00 Volkel JO19-2 - Herpinia/OKSV JO19-1        
15 feb 2020 10:15 UDI'19/CSU JO10-3 - Herpinia/OKSV JO10-1        
15 feb 2020 10:30 ASV '33 JO11-1G - Herpinia/OKSV JO11-1        
15 feb 2020 11:00 Herpinia/OKSV JO13-2 - Gemert JO13-4        
15 feb 2020 11:30 FC Uden JO13-1 - Herpinia/OKSV JO13-1        
15 feb 2020 14:30 Vitesse'08 JO15-2 - Herpinia/OKSV JO15-1        
15 feb 2020 14:30 Herpinia/OKSV JO17-1 - Berghem Sport JO17-4        
15 feb 2020 14:30 Herpinia/OKSV JO19-1 - Emplina JO19-2        
7 mrt 2020 10:00 Herpinia/OKSV JO10-1 - VESTA'19 JO10-1        
7 mrt 2020 10:30 Herpinia/OKSV JO11-1 - Estria/GVV'57/SCV'58 JO11-4G        
7 mrt 2020 11:15 Milheezer Boys JO13-1G - Herpinia/OKSV JO13-2        
7 mrt 2020 12:30 Herpinia/OKSV JO13-1 - HVCH JO13-2        
7 mrt 2020 12:30 Herpinia/OKSV JO15-1 - Achilles Reek JO15-1        
7 mrt 2020 13:00 Prinses Irene JO17-2 - Herpinia/OKSV JO17-1        
7 mrt 2020 15:15 SBC JO19-3 - Herpinia/OKSV JO19-1        
14 mrt 2020 9:30 VESTA'19 JO10-3 - Herpinia/OKSV JO10-1        
14 mrt 2020 10:30 SCMH JO11-1 - Herpinia/OKSV JO11-1        
14 mrt 2020 11:00 Herpinia/OKSV JO13-2 - UDI'19/CSU JO13-6        
14 mrt 2020 11:30 SES JO13-1 - Herpinia/OKSV JO13-1        
14 mrt 2020 13:30 Vianen Vooruit HBV JO15-1 - Herpinia/OKSV JO15-1        
14 mrt 2020 14:30 Herpinia/OKSV JO17-1 - Estria/GVV'57/SCV'58 JO17-3        
14 mrt 2020 14:30 Herpinia/OKSV JO19-1 - OSS'20 JO19-3        
21 mrt 2020 11:30 Volkel JO13-1 - Herpinia/OKSV JO13-1        
28 mrt 2020 10:00 Herpinia/OKSV JO10-1 - Blauw Geel'38/JUMBO JO10-3        
28 mrt 2020 10:30 Herpinia/OKSV JO11-1 - Volharding JO11-1G        
28 mrt 2020 11:30 MVC JO13-1G - Herpinia/OKSV JO13-2        
28 mrt 2020 12:30 Herpinia/OKSV JO13-1 - FC de Rakt JO13-1G        
28 mrt 2020 12:30 Herpinia/OKSV JO15-1 - Astrantia/SV Milsbeek JO15-1        
28 mrt 2020 13:00 WHV JO17-1 - Herpinia/OKSV JO17-1        
28 mrt 2020 15:00 BMC JO19-2 - Herpinia/OKSV JO19-1        
4 apr 2020 10:00 Boerdonk/RKVV Keldonk JO10-1 - Herpinia/OKSV JO10-1        
4 apr 2020 10:00 JVC Cuijk JO11-1 - Herpinia/OKSV JO11-1        
4 apr 2020 10:30 WHV JO13-1 - Herpinia/OKSV JO13-1        
4 apr 2020 11:00 Herpinia/OKSV JO13-2 - Olympia'18 JO13-2G        
4 apr 2020 11:30 OSS'20 JO15-3 - Herpinia/OKSV JO15-1        
4 apr 2020 14:30 Herpinia/OKSV JO17-1 - SJO/VITA JO17-1        
4 apr 2020 14:30 Herpinia/OKSV JO19-1 - Nooit Gedacht JO19-2        
18 apr 2020 9:00 Prinses Irene JO10-2G - Herpinia/OKSV JO10-1        
18 apr 2020 10:00 OSS'20 JO13-3 - Herpinia/OKSV JO13-1        
18 apr 2020 10:30 Herpinia/OKSV JO11-1 - Gemert JO11-1        
18 apr 2020 11:00 Herpinia/OKSV JO13-2 - Estria/GVV'57/SCV'58 JO13-2        
18 apr 2020 14:30 Herpinia/OKSV JO17-1 - Blauw Geel'38/JUMBO JO17-6        
18 apr 2020 14:30 Herpinia/OKSV JO19-1 - DAW Schaijk JO19-3        
18 apr 2020 15:00 VIOS'38/Toxandria JO15-1 - Herpinia/OKSV JO15-1        
9 mei 2020 10:00 Herpinia/OKSV JO10-1 - Estria/GVV'57/SCV'58 JO10-1        
9 mei 2020 12:30 Herpinia/OKSV JO13-1 - Blauw Geel'38/JUMBO JO13-2        
9 mei 2020 12:30 Herpinia/OKSV JO15-1 - Estria/GVV'57/SCV'58 JO15-2        
9 mei 2020 13:00 Fiducia/Elsendorp JO13-1 - Herpinia/OKSV JO13-2        
9 mei 2020 15:00 Fiducia/Elsendorp JO19-1 - Herpinia/OKSV JO19-1        
9 mei 2020 16:45 Margriet JO17-5 - Herpinia/OKSV JO17-1        
16 mei 2020 10:15 UDI'19/CSU JO13-3 - Herpinia/OKSV JO13-1        
16 mei 2020 10:30 SIOL JO10-1G - Herpinia/OKSV JO10-1        
16 mei 2020 10:30 UDI'19/CSU JO11-2 - Herpinia/OKSV JO11-1        
16 mei 2020 11:00 Herpinia/OKSV JO13-2 - JVC Cuijk JO13-2        
16 mei 2020 13:00 Festilent JO15-2 - Herpinia/OKSV JO15-1        
16 mei 2020 14:30 Herpinia/OKSV JO17-1 - Volkel JO17-2        
16 mei 2020 14:30 Herpinia/OKSV JO19-1 - UDI'19/CSU JO19-5        
23 mei 2020 10:00 Herpinia/OKSV JO10-1 - WHV JO10-1G        
23 mei 2020 10:30 Herpinia/OKSV JO11-1 - Erp JO11-1        
23 mei 2020 12:30 Herpinia/OKSV JO13-1 - WEC JO13-1        
23 mei 2020 12:30 SIOL JO13-1 - Herpinia/OKSV JO13-2        
23 mei 2020 12:30 Herpinia/OKSV JO15-1 - JVC Cuijk JO15-2        
23 mei 2020 15:00 SV TOP JO17-2 - Herpinia/OKSV JO17-1        
23 mei 2020 15:00 Helmondia-Mulo JO19-3 - Herpinia/OKSV JO19-1        

Competitie (Najaar)

DatumTijdWedstrijdUitslag 
29 feb 2020 11:00 Herpinia/OKSV JO13-2 - JVC Cuijk JO13-3        

KNVB-Beker

DatumTijdWedstrijdUitslag 
29 feb 2020 11:00 Herpinia/OKSV JO13-2 - JVC Cuijk JO13-3        

Laatst bijgewerkt: 29 januari 2020 - 2:03:38

[ Wedstrijden gesorteerd op datum ]

[ Deze week ] - [ Volgende week ] - [ Aankomende periode ]

© Copyright 2001-2020 - Privacyverklaring - Gemaakt door: Chris Kamps