Logo OKSV

OKSV

Wedstrijden 2018/2019

Alle komende wedstrijden

DatumTijdTypeWedstrijdUitslag 
16 feb 2019 8:30 Voorjaar Margriet JO9-1 - Herpinia/OKSV JO9-1        
16 feb 2019 9:30 Voorjaar Herpinia/OKSV JO11-2 - Ravenstein/SDDL JO11-1        
16 feb 2019 10:15 Voorjaar Olympia'18 JO11-2G - Herpinia/OKSV JO11-1        
16 feb 2019 10:30 Voorjaar SV TOP JO13-4 - Herpinia/OKSV JO13-2        
16 feb 2019 11:00 Voorjaar Herpinia/OKSV JO13-1 - SJO Vianen Vooruit HBV JO13-1        
16 feb 2019 12:30 Voorjaar Herpinia/OKSV JO15-1 - Boekel Sport JO15-2        
16 feb 2019 13:15 Voorjaar OSS'20 JO17-4 - Herpinia/OKSV JO17-1        
17 feb 2019 11:00 Periode 2 OKSV 3 - EVVC 5       Prognose
17 feb 2019 13:00 Periode 2 UDI'19/CSU 10 - OKSV 2       Prognose
17 feb 2019 14:00 Periode 2 MEC'07 1 - OKSV 1       Prognose
23 feb 2019 8:30 Voorjaar OSS'20 JO11-2 - Herpinia/OKSV JO11-2        
23 feb 2019 9:30 Voorjaar Herpinia/OKSV JO9-1 - Boskant JO9-1G        
23 feb 2019 10:30 Voorjaar Herpinia/OKSV JO11-1 - DSV JO11-1        
23 feb 2019 11:00 Voorjaar Herpinia/OKSV JO13-2 - NLC'03 JO13-2G        
23 feb 2019 11:30 Voorjaar FC Uden JO13-2 - Herpinia/OKSV JO13-1        
23 feb 2019 12:30 Voorjaar Herpinia/OKSV JO15-1 - UDI'19/CSU JO15-5        
23 feb 2019 14:00 Voorjaar Herpinia/OKSV JO17-1 - SJO/VITA JO17-2        
24 feb 2019 11:00 Periode 2 OKSV 2 - Herpinia 6        
24 feb 2019 11:00 Periode 2 SDDL 3 - OKSV 3        
24 feb 2019 14:30 Periode 2 OKSV 1 - Wadenoijen 1        
24 feb 2019 14:30 Periode 2 OKSV 1 - MOSA'14 1 verzet
10 mrt 2019 11:00 Periode 2 OKSV 3 - Prinses Irene 8        
10 mrt 2019 14:00 Periode 3 Maaskantse Boys 1 - OKSV 1        
16 mrt 2019 9:00 Voorjaar Schijndel/DE WIT JO9-2 - Herpinia/OKSV JO9-1        
16 mrt 2019 10:15 Voorjaar VIOS'38 JO11-1 - Herpinia/OKSV JO11-1        
16 mrt 2019 10:45 Voorjaar DAW Schaijk JO13-3G - Herpinia/OKSV JO13-2        
16 mrt 2019 11:00 Voorjaar Herpinia/OKSV JO13-1 - Montagnards JO13-1        
16 mrt 2019 13:00 Voorjaar UDI'19/CSU JO15-4 - Herpinia/OKSV JO15-1        
16 mrt 2019 14:45 Voorjaar UDI'19/CSU JO17-5 - Herpinia/OKSV JO17-1        
17 mrt 2019 11:00 Periode 2 GVV'57 3 - OKSV 2        
17 mrt 2019 11:00 Periode 2 OKSV 3 - HVCH 14        
17 mrt 2019 14:30 Periode 3 OKSV 1 - Ophemert 1        
23 mrt 2019 9:30 Voorjaar Herpinia/OKSV JO9-1 - HVCH JO9-2        
23 mrt 2019 10:00 Voorjaar Gemert JO13-2 - Herpinia/OKSV JO13-1        
23 mrt 2019 10:30 Voorjaar Herpinia/OKSV JO11-1 - Constantia/Menos JO11-1G        
23 mrt 2019 11:00 Voorjaar Herpinia/OKSV JO13-2 - Berghem Sport JO13-3        
23 mrt 2019 12:30 Voorjaar Herpinia/OKSV JO15-1 - R.K.S.V. Sparta'25 JO15-2        
23 mrt 2019 14:00 Voorjaar Herpinia/OKSV JO17-1 - Nooit Gedacht JO17-3        
24 mrt 2019 11:00 Periode 3 OKSV 2 - SCV'58 3        
24 mrt 2019 12:00 Periode 3 Berghem Sport 8 - OKSV 3        
24 mrt 2019 14:30 Periode 3 OKSV 1 - DSS'14 1        
31 mrt 2019 10:30 Periode 2 SBV 2 - OKSV 3        
31 mrt 2019 11:00 Periode 2 OKSV 2 - DAW Schaijk 8        
6 apr 2019 9:15 Voorjaar Nooit Gedacht JO9-1 - Herpinia/OKSV JO9-1        
6 apr 2019 10:00 Voorjaar OSS'20 JO13-3 - Herpinia/OKSV JO13-2        
6 apr 2019 10:30 Voorjaar Herpinia/OKSV JO11-1 - Odiliapeel/Braks Groep JO11-1        
6 apr 2019 10:30 Voorjaar Herpinia/OKSV JO11-2 - Margriet JO11-2        
6 apr 2019 11:00 Voorjaar Herpinia/OKSV JO13-1 - SV Milsbeek/Astrantia JO13-1G        
6 apr 2019 12:00 Voorjaar Vorstenbossche Boys JO15-1 - Herpinia/OKSV JO15-1        
6 apr 2019 14:00 Voorjaar Herpinia/OKSV JO17-1 - SV TOP JO17-4        
7 apr 2019 10:00 Periode 3 Prinses Irene 8 - OKSV 3        
7 apr 2019 11:00 Periode 3 OKSV 2 - Achilles Reek 3        
7 apr 2019 13:30 Periode 3 MOSA'14 1 - OKSV 1        
13 apr 2019 9:00 Voorjaar Vitesse'08 JO11-2 - Herpinia/OKSV JO11-1        
13 apr 2019 9:30 Voorjaar Herpinia/OKSV JO9-1 - Rhode/Van Stiphout Bouw JO9-2        
13 apr 2019 10:00 Voorjaar SJO/VITA JO11-1G - Herpinia/OKSV JO11-2        
13 apr 2019 11:00 Voorjaar Herpinia/OKSV JO13-2 - HVCH JO13-3G        
13 apr 2019 11:30 Voorjaar Venhorst JO13-1G - Herpinia/OKSV JO13-1        
13 apr 2019 12:30 Voorjaar Herpinia/OKSV JO15-1 - Erp JO15-2        
13 apr 2019 12:30 Voorjaar Ruwaard JO17-2 - Herpinia/OKSV JO17-1        
14 apr 2019 10:00 Periode 3 Festilent 6 - OKSV 2        
14 apr 2019 11:00 Periode 3 OKSV 3 - SBV 2        
14 apr 2019 14:30 Periode 3 OKSV 1 - RK Deso 1        
22 apr 2019 14:30 Periode 3 BZS 1 - OKSV 1        
28 apr 2019 10:00 Periode 2 NLC'03 6 - OKSV 3        
28 apr 2019 11:00 Periode 2 OKSV 2 - Festilent 6        
4 mei 2019 10:15 Voorjaar Blauw Geel'38/JUMBO JO9-3 - Herpinia/OKSV JO9-1        
4 mei 2019 10:30 Voorjaar Herpinia/OKSV JO11-1 - JVC Cuijk JO11-2        
4 mei 2019 10:30 Voorjaar Herpinia/OKSV JO11-2 - Margriet JO11-5        
4 mei 2019 11:00 Voorjaar Herpinia/OKSV JO13-2 - Berghem Sport JO13-4        
4 mei 2019 12:00 Voorjaar Odiliapeel/Braks Groep JO13-1 - Herpinia/OKSV JO13-1        
4 mei 2019 13:00 Voorjaar ELI JO15-1G - Herpinia/OKSV JO15-1        
4 mei 2019 14:00 Voorjaar Herpinia/OKSV JO17-1 - HVCH JO17-5        
5 mei 2019 11:00 Periode 3 OKSV 2 - SES 5        
5 mei 2019 12:00 Periode 3 OSS'20 11 - OKSV 3        
11 mei 2019 9:30 Voorjaar Herpinia/OKSV JO9-1 - Nulandia JO9-1        
11 mei 2019 10:00 Voorjaar FC Uden JO11-1 - Herpinia/OKSV JO11-2        
11 mei 2019 10:00 Voorjaar OSS'20 JO13-4 - Herpinia/OKSV JO13-2        
11 mei 2019 10:30 Voorjaar Boekel Sport JO11-2G - Herpinia/OKSV JO11-1        
11 mei 2019 11:00 Voorjaar Herpinia/OKSV JO13-1 - SES JO13-1        
11 mei 2019 12:30 Voorjaar Herpinia/OKSV JO15-1 - Gemert JO15-3        
11 mei 2019 15:00 Voorjaar NLC'03 JO17-2 - Herpinia/OKSV JO17-1        
12 mei 2019 11:00 Periode 3 Estria/GVV'57/SCV'58 6 - OKSV 2        
12 mei 2019 11:00 Periode 3 OKSV 3 - MOSA'14 4        
12 mei 2019 14:30 Periode 3 OKSV 1 - SCZ 1        
18 mei 2019 8:45 Voorjaar Avesteyn JO9-1G - Herpinia/OKSV JO9-1        
18 mei 2019 10:30 Voorjaar Herpinia/OKSV JO11-1 - Venhorst JO11-1        
18 mei 2019 10:30 Voorjaar Herpinia/OKSV JO11-2 - Prinses Irene JO11-2        
18 mei 2019 11:00 Voorjaar Herpinia/OKSV JO13-2 - Margriet JO13-5G        
18 mei 2019 12:45 Voorjaar Olympia'18 JO13-2G - Herpinia/OKSV JO13-1        
18 mei 2019 13:00 Voorjaar MVC JO15-1G - Herpinia/OKSV JO15-1        
18 mei 2019 14:00 Voorjaar Herpinia/OKSV JO17-1 - Margriet JO17-3        
19 mei 2019 10:00 Periode 3 Ulysses 3 - OKSV 3        
19 mei 2019 11:00 Periode 3 OKSV 2 - Juliana Mill 5        
19 mei 2019 14:30 Periode 3 SBV 1 - OKSV 1        
25 mei 2019 9:30 Voorjaar Herpinia/OKSV JO9-1 - Estria/GVV'57/SCV'58 JO9-1G        
25 mei 2019 10:30 Voorjaar MOSA'14 JO13-1 - Herpinia/OKSV JO13-2        
25 mei 2019 11:00 Voorjaar Toxandria JO11-1G - Herpinia/OKSV JO11-1        
25 mei 2019 11:00 Voorjaar Estria/GVV'57/SCV'58 JO11-1 - Herpinia/OKSV JO11-2        
25 mei 2019 11:00 Voorjaar Herpinia/OKSV JO13-1 - SIOL JO13-1        
25 mei 2019 12:30 Voorjaar Herpinia/OKSV JO15-1 - Keldonk/Boerdonk JO15-1        
25 mei 2019 14:00 Voorjaar Maaskantse Boys JO17-1 - Herpinia/OKSV JO17-1        
26 mei 2019 10:00 Periode 3 Prinses Irene 6 - OKSV 2        
26 mei 2019 11:00 Periode 3 OKSV 3 - FC Schadewijk 5        
26 mei 2019 14:30 Periode 3 OKSV 1 - Heerewaarden 1        

Laatst bijgewerkt: 16 februari 2019 - 3:48:49

[ Wedstrijden per type wedstrijd ]

[ Deze week ] - [ Volgende week ] - [ Aankomende periode ]

© Copyright 2001-2019 - Privacyverklaring - Gemaakt door: Chris Kamps